שמלת כלה – על טעם וצבע


כל רכיב ורכיב בחתונה שלך עומד קודם כל בזכות עצמו. היזהרי מלהפוך את הכל ל”סטים”.

הרצון הזה שהכול יהיה מושלם ביום הזה, ש”אני אהיה הכלה המדהימה ביותר שנראתה אי פעם” מוביל אותנו לפעמים לחפש איך אנחנו יכולות לגבש קונספט מדהים לחתונה שהכול בו מתאים – ההזמנה לעיצוב האולם, שמלת הכלה לעניבה של החתן, התחרה של השמלה לסרט בשער והצבע של הפרח על השמלה בצבע פוקסיה לאיפור שיהיה בגוון המדויק של הפרח…

חשוב מאוד להיזהר מלעשות התאמות שהן מוגזמות. כל רכיב ורכיב בחתונה שלך עומד קודם כל בזכות עצמו (אפילו החתן), והקישורים בין חלקי האירוע, אם נעשים, יש לעשות אותם ברמיזות מאוד עדינות, בנגיעות ממש ולא לנסות לייצר “סטים”.

שמלת כלה עם גב פתוח

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative