מחירי שמלות כלה


הרבה מדברים על המחירים של שמלות כלה – יקר? זול? שווה? מוגזם?

טווחי המחירים של שמלות כלה הם מאוד מאוד רחבים ומושפעים מגורמים רבים – מהשם של המעצב או המעצבת ועד החומרים המרכיבים את השמלה. ולא לשכוח את העבודה. שמלת כלה לפעמים היא מלאכת מחשבת, עבודת אומנות של ממש.

אז נכון, את שמלת הכלה לובשים רק בערב אחד בחיים (בדרך כלל) אבל זו לא סתם עוד שמלה כמו שערב החתונה הוא לא סתם עוד ערב. זו היא ה-שמלה. בהא הידיעה. ולכן גם מושקע בה הרבה מעל ומעבר לכל שמלת מעצבים שתיקנו לכל מאורע אחר בחייכן.

בדים

הבדים מהם נתפרות רוב שמלות הכלה הם בדים איכותיים מאוד ולכן גם יקרים. בדים איכותיים הם בדים נעימים למגע, רכים ונשפכים, שנופלים נכון על הגוף, שיש בהם תנועה, שנוח לנוע בתוכם ולשבת בהם, שהתחרה עשויה היטב והחריזה לא מתפרקת. איכות הבד ללא ספק משפיעה באופן מהותי על מראה השמלה על הגוף ומהווה מרכיב חשוב בעיצוב כל שמלה.

שמלת כלה גרייס

גזרה, חיטוב ותמיכה

אני קוראת לזה הקונסטרוקציה הפנימית. כן, כן אנחנו עדיין מדברות על שמלות כלה…אחד הדברים המשפיעים על המחיר, אך יותר מהכל – משפיעים על האופן בו השמלה מחטבת את הכלה ועל איך הכלה מרגישה בתוך השמלה – הם המחטבים הפנימיים והגזרה. כל כך חשוב וכל כך כדאי להשקיע בתמיכה שהיא חלק מהשמלה. רק אחרי החתונה מבינים שחשוב להרגיש נוחות וחופשיות לא פחות משחשוב להרגיש יפה וחטובה.

שעות של עבודת יד

והכי חשוב – העבודה. בשמלות כלה מעוצבות ואיכותיות מושקעות שעות על גבי שעות של עבודת יד – שכבות, אפליקציות, חרוזים – הכל כל כך עדין ומצריך ריכוז, מיומנות וזמן. ולא לשכוח את המדידות הרבות וההתאמות – עד שהכל מושלם! כבר אמרנו, לא כל יום מתחתנים…

איך להוזיל?

ולסיום, טיפ חשוב בקשר למחיר. אפשר לקבל שמלה מדהימה, מחטבת, נוחה ואיכותית גם במחירים יותר זולים ע”י התאמת שמלה קיימת, במקום שיתפרו מחדש שמלה במיוחד עבורך. כלות רבות מצאו אצלנו את הדגם המושלם להן במידה הנכונה – מדידה או שתיים וההתאמות הנדרשות – והשמלה המושלמת שלך!

אפשרות אחרת היא מבדוק שמלות ב-OUTLET של תמרה, ובו דגמים מקולקציות קודמות במחירים מיוחדים מאוד.

שמלת כלה אורטל

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative