שמלת כלה ניקול

כוכבת רוק רומנטית – זוהי שמלה שבניגודיות מרתקת מצליחה לשלב בין מראה נקי ורומנטי לרוקיסטיות מחוספסת. מחשוף עמוק אך מאופק וגזרה נשית וחושנית שיחדיו מדגישים את קווי המתאר של הגוף. זוהי נסיכה הרפתקנית וסקרנית.

שמלת כלה ניקול מעוצבת בגזרה קלאסית ואצילית של שכבות בדים קלילים ברמות שקיפות שונה אשר יוצרות יחד מראה קליל ואוורירי. מחשוף קדמי עמוק ופתחי בית השחי המעוטרים בחריזה עדינה, הם בעלי צורה ייחודית, חושנית, מאריכה ומחימיאה ומעניקים לשמלה אופי מיוחד ונועז. החצאית המתרחבת מעט יחד עם המותן המודגש בעדינות יוצרים מראה מחמיא ואלגנטי.


| בחזרה ל שמלות כלה - הדגמים האהובים |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative