שמלת כלה יפה


יופי הוא מושג יחסי ותלוי תפיסות, תרבויות וזמנים. אנשים שונים יגדירו את אותה שמלת הכלה כיפה או לא יפה. לא תצליחו למצוא שמלת כלה שכולם ויאהבו ולהפך, שמלת כלה שלרוב האנשים נראית כישלון מוחלט וודאי תמצא חן לפחות בעיניי אדם אחד.

אז מה לעשות? איך אפשר לקבל החלטות בנוגע לשמלת הכלה אם אין אמת אבסולוטית בכל מה שקשור ליופי. הרי הכלה צריכה להיות יפה ומטרתה של השמלה היא לעזור לכלה להצליח במשימה זו.

שמלת כלה יפה

את יפה כשזו את

הפתרון הוא להסתכל פנימה במקום לרצות את הסביבה. אם יהיה חיבור חזק בין עולמה הפנימי של האישה לבין שמלת הכלה שהיא לובשת – זה יעבוד בוודאות. לא צריך להמציא דמות דמיונית או להתחקות אחר כוכבת מהסרטים. כל כלה היא מיוחדת במינה בעלת קסם אישי יחיד במינו שאי אפשר לשחזר או לשכפל, וכאשר היא מצליחה להבין אותו  ולהתחבר אליו  מבפנים – הכל מסתדר.

לא משנה אם שמלת הכלה שלך מעוצבת סביב הקונספט של נסיכה קלאסית מודרנית או דמות מפתה אקסטרווגנטית, מדברת בשפה של רומנטיקה וטבע, תמימות ונעורים או אלגנטיות חושנית. היא תראה יפה בתנאי אחד ויחיד – אם את תהיי עצמך. אז כשאת יוצאת לחפש שמלת כלה, את בעצם מתחילה מסע מרתק של החיפוש העצמי.

הכלות היפות של תמרה

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative