עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת

התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה

מהי שמלת כלה?

• שמלת כלה היא לא עוד שמלה. שמלת כלה היא הרבה יותר.

• שמלת כלה היא ריגוש, היא ביטוי עצמי, היא תמצית המהות הנשית.

• את רוצה להרגיש בערב הזה הכי יפה, הכי מיוחדת והכי מרגשת, נכון?

• את רוצה להרגיש הכי טוב שאפשר, שיהיה לך נוח.

• את רוצה לנצור את המבט בעיניו של בן זוגך כשהוא רואה אותך בשמלה בפעם הראשונה…

• WOW! כל כך הרבה מציפיות משמלה אחת. איך מגשימים כזו ציפייה?

הדרך אל שמלת הכלולות

בסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי “מצאתי” אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי כמו גם החיצוני שהחלום שלך טמון במי את באמת. ולכן הדרך אל שמלת הכלולות שלך תתחיל בהקשבה ובהתבוננות.

שנים של ניסיון עם כלות ועיצוב שמלות כלה לימדו את תמרה “לשמוע” מהו דגם השמלה הנכון והמתאים לך. את כל מה שתמרה למדה עליך בפגישה אחת היא מתרגמת לשמלות, לדגמים של שמלות כלה. לפעמים תציע לך מספר דגמים ולפעמים תציע לך לשלב בין דגמים וסגנונות כדי להגיע לאותו דגם אחד שיבטא אותך ביום המדהים הזה בצורה הטובה ביותר.

תהליך העיצוב

השמלה עצמה מתקדמת ממדידה למדידה – במדידה הראשונה לומדים את הגוף, בשנייה כבר יש בסיס לשמלה בשלישית. כבר יש שמלה וברביעית – טאצ’אפים לקראת האירוע והתאמה למידות הסופיות. ולפעמים השמלה משתנה קצת בדרך, כי גם את משתנה.

ובסוף התהליך מתקבלת שמלה יפהפייה שמבטאת אותך באופן מושלם מבליטה את כל מה שיפה בך ומטשטשת באופן מדהים את מה שתמיד רצית לטשטש. שמלה שתהיה לך נוחה, שתרגישי בה טוב. השמלה תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר אבל גם שמלה שהיא פשוט את.


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative