שמלות כלה בוהו


בוהו שיק – פינה חמה בלבן של כלות רומנטיות, חופשיות ואוהבות את הטבע.

לקטלוג שמלות כלה בוהו של תמרה >

הבוהו שיק (הסגנון הבוהמי) התפתח בבגדים בשנות ה-60, ומאז הוא חי וקיים ומדי פעם מרים ראשו והופך לטרנדי במסווה של וינטג’, רטרו או בפני עצמו. לא פלא: מדובר בסגנון לבוש מלא חן, נוח, חופשי ורומנטי, המאפשר משחק מלא דמיון בשפע פריטי לבוש, צבעים וגזרות, ועם זאת לא נראה כמו לקט אקלקטי ומקרי של פריטים, ונושא קו סגנוני ברור.

שמלת כלה עדינה

רומנטיקה, חופש וטבע

התפיסה של בגדים משוחררים ולא כובלים, עם אפשרות לשמלות וחצאיות רחבות ומתנפנפות, הצבעים הנעימים והמרהיבים, השכבות, הרקמות, התכשיטים עבודת יד והשילוב של בגדים רחבים וארוכים ובגדים נצמדים שמאפשר התאמה לגזרות גוף שונות, שומרת לבוהו שיק פינה חמה בלבן של נשים רומנטיות, בעלות חוש אסתטי ועם זאת חופשיות ואוהבות את הטבע והטבעי באופיין ובתפיסתן.

כלות הבוהו

כשמדובר בשמלות כלה, מוותרים בבוהו שיק על שלל הצבעים האופייניים ומתרכזים בלבן. למרבה השמחה, זה לא עושה אותו פחות מושך את העין. למעשה, בוהו מתאים לשמלות כלה ככפפה ליד! מכיוון שהשילוב של רומנטיקה עם קלילות עומד בבסיס סגנון זה, לשמלות כלה בסגנות בוהמי יש קסם מיוחד. הן נוחות, לא מכבידות על הגוף ומאפשרות לכלה לרקוד ולהתהלך שעות ארוכות. הן זורמות בחן ובטבעיות עם מתאר הגוף, לא כופות את עצמן עליו ולא הולכות נגדו, וכל זאת בלי להיות פרובוקטיביות מדי.

השילוב של בדים לבנים עם שקופים, תחרה, חצאיות קומות ופרחים הולך נפלא בבוהו שיק, בשילוב עם תסרוקות רפויות ומשוחררות וקישוטי שיער רומנטיים. השמלות והאביזרים של הכלה בסגנון זה הם פתרון נהדר עבור כלות שרוצות להרגיש כלות ביום חתונתן, ועם זאת לא להרגיש מפוצצות ודרמטיות. יתרון נוסף של החיבור בין בוהו לבגדי כלה הוא שאופיין של השמלות בסגנון זה מאפשר לעתים קרובות שימוש חוזר בהן, בשילוב עם פרטי לבוש אחרים, גם לאחר החתונה.

שמלת כלה בסגנון וינטג

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative