שמלות כלה וינטג’

[product_category category=”שמלות כלה וינטג'” per_page=”20″ columns=”4″] שמלת כלה גרייס

סגנון הוינטאג’ קיבל הרבה פירושים בשנים האחרונות – מישן מקורי, דרך יד שניה ועד רטרו. לכל וינטאג’ יש כנראה מקור אחר והשראה אחרת.

שמלות כלה בסגנון וינטאג’

ננסה להסביר מהי ההשראה של שמלת כלה וינטאג’ בסטודיו TAMARA בו הוינטאג’ הוא עכשווי – שואב את ההשראה מסגנון נוסטלגי, של פעם – אבל מותאם בעיצוב ובגזרה להיום.

ההשראה

שמלות הוינטאג’ הן בסגנון תקופתי שמקבל השראה מהשנים המוקדמות של המאה הקודמת (שנות ה- 20, 30, 40), שנות תחילת הקולנוע, שנים של געגוע לשחקניות מדהימות ורקדניות חושניות וגם של מעצבים מדהימים שהמציאו סוג חדש של נשיות וסקס אפיל.

הקו העיצובי

הקו העיצובי בשמלות של התקופה ההיא בא לידי ביטוי בעיקר ב”דיבור” שבין סוג הבד לגזרה של השמלה. משחק בין הבדים, השכבות, הצבעים. כן, אמרנו צבעים. שמלות בסגנון וינטאג’ בדרך כלל לא יהיו לבנות, אלא בגוני קרם, שמנת, אפרסק ובגוונים מעושנים קלות.

הקווים של שמלות כלה בסגנון וינטאג’ הם קווים רכים, שיושבים טוב על הגוף ומדגישים את הנשיות הזו האמיתית, שהייתה פעם כשעוד הייתה לה לגיטימציה.

שמלות כלה

שמלות כלה 2014

שמלות כלה 2014

שמלות כלה 2013

שמלות כלה 2013

שמלות כלה 2012

שמלות כלה 2012

שמלות כלה קלאסיות

שמלות כלה קלאסיות

שמלות כלה כפריות

שמלות כלה כפריות

שמלות כלה סטרפלס

שמלות כלה סטרפלס

שמלות כלה תחרה

שמלות כלה תחרה


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 072-3974390

יש למלא את כל השדות בטופס

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 072-3974390

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

רח' הכרמל 18 כפר סבא 09-768-7319 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative