שמלת כלה – יצירה מוסיקלית


שמלת כלה שהיא יצירה מוסיקלית – קולקציית שמלות כלה 2013.

מוסיקה – היא ההשראתה של מעצבת שמלות כלה תמרה לשמלת ויולה, שמלה קלאסית ומעודנת המעניקה תחושה של פעם, של צליל עדין ומתמשך, תו מדויק, מתוכנן ומשורטט.

עיצוב השמלה

מחשוף קדמי עמוק בצורת V מתחיל מהכתף וזורם לאורך הגוף, לאורך כל השמלה עוטף את גוף הכלה היוצר מראה אצילי.

שמלת כלה ויולה משלבת אלמנטים ייחודים של תחרה איכותית, מחורזת ופרטי עיצוב מוקפדים של פרחים ועלים בכתפיות – הכל ברוח הטרנדים העיצוביים של שמלות כלה 2013. תחרה טקסטוראלית יוצרת מראה שכבות ומשחקי שקוף-אטום. מחשוף גב עמוק מחוסה באופן חלקי על ידי תחרה שכאילו מנסה להצניע את הגב החשוף ומחסה את הקו העגול של המחשוף עם שכבה שקופה בצורת וי.

רומנטיקה, תכנון ואילטור, סיפור מוסיקאלי מן העבר הנוסטלגי, יצירת אמנות קלאסית במספר קולות הרמוניים – אלה הן התחושות שמביאה איתה שמלת הכלה ויולה לחתונה.

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative