שמלות כלה 2013 מעבר לים


אז מהם הטרנדים של שמלות הכלה 2013 בעולם? הצצה למסלולי התצוגה וחדרי הלבשה בניו יורק. מיטב הכישורים של מעצבי על מכל העולם.

שפע רעיונות מבריקים תרתי משמע של מעצבי שמלות כלה הכי ידועים: משחקי פתוח-סגור, שקוף-אטום, מחשופים מדומים, שכבות של תחרה, אסימטריה, כיווצים או קיפולים היוצרים סילואט דרמתי, קישוטים שובבים, בדים מבריקים, פרטים נוצצים, שילוב גווני צבע עדינים ועוד אין ספור הפתעות נפלאות.

שמלות כלה 2013 – טרנדים
קטלוג שמלות כלה 2013

 


שמלות כלה 2013 – International Bridal Market בניו יורק. הצצה לחדרי ההלבשה ומסלולי תצוגת קולקציות אביב 2013 של Rivini, Watters & Watters Bridal, Badgley Mischka Bride ו-Marchesa. הטרנדים של 2013 כוללים מחשופי אשליה, נגיעות של גווני חום וסומק, שימוש בחרוזים ואלמנטים נוצצים.


הכירו את קולקציות הסתיו 2013 שהוצגו ב-International Bridal Market. שמלות כלה ושמלות ערב של המעצבים הגדולים כמו Jim Hjelm, Lazaro,  ו-Badgley Mischka

קולקציית שמלות כלה 2013 של המעצבת Carolina Herrera – שמלות כלה אלגנטיות, מסורתית, וגם נועזות יותר.

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-997-2226

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-997-2226

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-997-2226 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative