שמלות כלה 2014 של מוניק לולייה


מעצבת שמלות כלה מוניק לולייה מצליחה לרגש גם הפעם. עיצובים עוצרי נשימה של קולקציות שמלות כלה 2014 מהווים השראה בעולם האפנה בעולם.

קולקציית אביב 2014

שמלות הכלה של לולייה בקולקציית אביב 2014 הן על טהרת הצבע הלבן הקלאסי והאצילי. בין שמלות הכלה יש דגמים במגוון אורכים: שמלות קצרות עד אמצע הירך, שמלות עד הברך, וגם שמלות ארוכות שמגיעות לרצפה, בעלות חלק תחתון שופע, נשפך ומתנפנף. הדגמים שומרים על פרקטיות ונוחות, וכלה יכולה להעביר בהם בנעימים את ערב חתונתה מבלי לחוש סרבול בתנועותיה ומבלי להסתכן בנפילה בשל דריכה על שובל משתרך.

בשמלות הכלה ניכר השימוש בתחרה, בעיקר בחלקן העליון, לעתים קרובות בשילוב של סטרפלס לבן וצמוד עם תחרה שקופה המכסה את חלקו העליון של החזה ואת הכתפיים, מה שיוצר רושם נאיבי, רומנטי וחושני כאחת.

בחלק התחתון של השמלות מופיעים שילובים יפים של בדים לבנים אטומים, חלקם בעלי ברק עדין וחלקם מט, ובדים לבנים חצי-שקופים ושקופים המתנפנפים קלות מעליהם, שבחלק מהדגמים משולבים נגיעות של נצנוצים כסופים חלומיים.

תצוגת שמלות כלה 2014 של מוניק לולייה

תמונות שמלות כלה – www.moniquelhuillier.com

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative