שמלת כלה מנייר טואלט


ממה עושים שמלות כלה? בדי תחרה מרהיבים, סאטן יוקרתי, טול, אורגנזה ושיפון עדין ואוורירי. ואילו האם יצא לכם פעם לראות שמלות כלה מנייר טואלט? מסתבר שהן לא פחות יפות.

במשך השנים האחרונות נערכת בארה”ב תחרות יוצאת דופן ומיוחדת במינה – תחרות עיצובי שמלות כלה מנייר טואלט. התחרות מאגדת סביבה פרץ של יצירתיות עם כללים נוקשים של שימוש בנייר טואלט, מספריים, סרטים דבק, חוט ומחט. הכלל הברור ביותר בתחרות הוא האיסור על השימוש בבדים.

הרכות של נייר הטואלט ביחד עם החוזק שלו הופך את המוצר הזה לעמיד ויעיל ביותר כאשר מדובר בתכנון, עיצוב ותפירה של שמלות כלה. האפשרויות לניצול מקסימאלי של חומר הגלם בעלויות מינימאליות הופכות את התחרות למבוקשת ובעלת סיקור מדיה ברמת עולמית.

עיצובי שמלות הכלה מנייר טואלט נעו בין שמלת כלה קלאסית במראה וינטג’ עם עיטורי שיער יפים, שמלות עם נפח ואפקט נסיכותי, שמלות בת הים, שמלות בעיצובים נקיים וקווים ישרים ועד שמלות כלה סקסיות עם שובל ורק אם מתקרבים ממש קרוב של השמלות ניתן לראות שהן עשויות מנייר טואלט.

עיצוב שמלות הכלה מנייר טואלט כלל מערכת שלמה של איבזורים כמו עגילים, שרשראות, צמידים, שיבוצי נייר בגוף השמלה, הינומה ייחודית ואף כתרים, סיכות וכפפות.

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative