שמלות כלה רומנטיות


רומנטיקה תמיד באופנה ואילו היא משנה צורה ובכל שנה מפתיעה אותנו עם מראות מרהיבים יותר וריגושים חדשים. החלטנו לבדוק איך נראות שמלות כלה רומנטיות השנה?

קטלוג שמלות כלה >

מינימליזם ורכות

שמלות וינטאג’ והטעם של פעם

תחרה ופרחים – רומנטיקה ועד הסוף

פרחים, תחרה יוקרתית, רקמות, חרוזים ואבני חן – חגיגה של נשיות, עושר של פרטים בטעם טוב, גזרות מוקפדות ומדויקות, אצילות וחושניות.

אין יותר רומנטי מהקולקציה החדשה המדהימה שמלאה בחושניות, מסתורין ורכות. שמלת כלה בסגנון כפרי, אוורירית מתחרה שקופה פרחונית, כתפיות תחרה רחבות, ריח חזק של פעם ונוסטלגיה מתוקה.

שמלות כלה עם נגיעות וינטג’ שכולן תחרה טקסטורלית פרחונית רקומה היוצרת עומק ומשחק מקסים של גווני קרם ושמנת עם הדגשות של צבעים כהים בחגורה ואלמנטים אחרים.

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative