נעלי כלה לחתונה


כפות הרגליים הן עקב אכילס ביום של החתונה. וזה לא סתם משחק מילים.

רוב הכלות, לא מורגלות לעקבים גבוהים או נעל מעודנת בחיי היום יום. נעל חדשה, ריקודים, עקב גבוהה – כול אלו הם מתכון לכאבי רגליים, יבלות וחתכים. אז מה עושים?

נעלי כלה לחתונה

איך להכין את נעלי הכלה ליום החתונה?

  • אמרנו כבר שצריך להתחיל להתכונן מראש, נכון? תלכי עם הנעל בבית בשבועות שלפני החתונה: לרכך, להתרגל.
  • לא לשכוח פלסטרים, או לחלופין, המצאה גאונית שאני לא זזה בלעדיה ואפשר לקנות אותה בכל סופרפארם – סטיק סיליקון של Compeed למניעת שלפוחיות ושפשופים. מורחים באזורים בהם יש חיכוך או לחץ ויוצר שכבת הגנה, שאף אחד לא רואה!
  • ולא לשכוח להתארגן בכל מקרה ליתר בטחון עם זוג נעלי כלה נוסף שמתאים לריקודים אבל גם לשמלת כלה. ואל תבני על לרקוד יחפה – כי תמיד יש איזה דוד ששובר כוס ברחבת הריקודים.

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative