חתונת מגירה


שמלת כלה מוכנה ללבישה ושמורה בשבילך לחתונת מגירה ללא תאריך – יש דבר כזה בתקופת הקורונה.

התקופה המשוגעת של ימינו מציבה אתגרים שנראים בלתי אפשריים לפיצוח בפני הזוגות הצעירים שמתכננים חתונה. הגבלות ההתקהלות וסגרים בלתי פוסקים נוחתים עלינו ללא התראה מוקדמת ומשבשים את כל התכניות פעם אחר פעם באכזריות. חשיבה מחוץ לקופסה, סבלנות וגישה אופטימית – הם ככל הנראה המפתח שמאפשר להגיע ליעד הנשגב ולחגוג את הקמת המשפחה בדרך הראויה.

שמלת כלה קלאסית

אחת הגישות לסוגיית תכנון החתונה בעידן הקורונה מתבססת על המושג המוכר לנו יותר מהעולם הצבאי ושמור לזמני חירום – תכנית מגירה. הזוגות המתחתנים הפכו את המשמעות השלילית של תכנית מגירה מאוסף פעולות שעושים בעת חירום כמפלט האחרון בתרחישים הכי גרועים, למשהו שמח ואופטימי של תכנית שיוצאת לפועל ברגע שאפשר להתחתן באופן מידי ללא צורך בהכנות רבות של הרגע האחרון.

הרעיון שמאוחרי חתונת מגירה הוא בהכנת כל הדברים שניתן להכין מראש ללא ידיעת התאריך הסופי של החתונה. הדבר כרוך בהתקשרות עם ספקי תחום החתונות אשר מציעים גמישות מירבית ואבטחת מתן שירות באופן מידי ברגע שזה מתאפשר. נכון, לא תוכלו לסגור אולם או גן אירועים ללא תאריך חתונה סופי, אבל יש המון דברים אחרים שאפשר להכין מראש ללא תלות ביום החתונה. כך למשל תוכלו לסגור את כל הפינות מול הספקים הקשורים לשירותי העיצוב השונים, זרים או קישוטי רכב, שירותי דפוס ועיצוב הזמנות, אטרקציות, מתנות ממותגות, עיצוב שיער, איפור, תכשיטים, חליפת חתן וכמובן גם שמלת כלה.

תמרה מציעה לכן אפשרות להזמין שמלת כלה בלי לקבוע תאריך סופי של החתונה. תוכלו לעבור את כל התהליך של בחירת השמלה, מדידות ושיפורים להתאמת השמלה למידות ובקשות המיוחדות של הכלה, ואז השמלה תהיה שמורה לך ואף כלה אחרת לא תוכל להזמין אותה לפני שתתחתני. לפחות בעניין הזה תוכלי לעשות וי ולהוריד אותו מהראש כדי שהחתונה תצא לדרך מהר ככל הניתן בחלונות ההזדמנויות שבין הסגרים או מיד לאחר סיומם ופתיחת השוק.

שמלת כלה קלילה עם כתפיות

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative