חתונת חורף


יש משהו מאוד רומנטי בחתונות חורפיות, אבל עדיין קר…ורציתי כל כך שמלה עם גב חשוף וסנדלים. אז מה עושים עם החתונה שלכם בחורף?

שמלות כלה לחתונת חורב

על שמלת הכלה החלומות שלך אל תוותרי, שהרי באולם עצמו חם ונעים, במיוחד כשרוקדים ומשתוללים, אבל יש כמה דברים שכדאי לזכור, שיהפכו את חווית החורף לנעימה יותר.

מעיל

נתחיל ממה שמטריד את רוב הכלות – המעיל. אז לא, לא חייבים מעיל ובטח לא צריך להפוך עולמות בשביל שהוא יהיה לבן או מעוצב – המעיל הוא רק למעברים בין האוטו לצילומים או לאולם או למלון או הבית. ובשביל זה אפשר להסתפק בכל מעיל והכי כיף – שמיכת פליז או שכמיה כיפית – זה עושה את העבודה הכי טובה והכי נוח.

גרביונים

ועכשיו – נדבר קצת על גרביונים. גם אם את לא רגילה – זה מחמם, מחטב ומוסיף שיק. צריך לדעת לבחור גרביונים בחכמה – עדיף עד 20 דנייר ולוודא שהגומי לא צמוד מדי ולא חותך במותן ומוציא “שניצלים” שביום החתונה אנחנו דווקא רוצות להסתיר. הטריק הוא למשוך את הגרביונים מעל המותן, גבוה!

תה

ולבסוף – קחו איתכם תרמוס עם תה צמחים חם ומרגיע שיהיה איתכם בהתארגנות ובצילומים….רק אל תשכחו לכבד גם את הצלם!

הכנות לצילומי כלה בחורף

מתוך צילומי קולקציית 2015

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative