חתונה ביהדות


ע”פ המסורת היהודית, הנישואים הם שלב חשוב והכרחי בחייו של אדם.

לפני שחז”ל ואח”כ המוסד הרבני ייצרו חוקים נוקשים למוסד הנישואים, התורה תיארה את הצעד הזה בצורה יפה ופיוטית: “לא טוב היות האדם לבדו” נכתב בבראשית ב’, ובהמשך נכתב “על כן יעזב איש את אביו ואת אמו ודבק באשתו והיו לבשר אחד”.

בעת העתיקה, הנישואים היו רק טקס שנועד להגדיר זוגיות שכבר התקיימה בפועל. בתקופת התלמוד עוצב בהדרגה טקס הנישואים כפי שהוא מתקיים בימינו. קידושי האישה, כתובה, חופה, הינומה, ריקודים, שבע הברכות ועוד. בתקופה זו טקס ה”קידושין”, שהתקיים כשנה לפני טקס ה”נישואין”, נועד כדי לקבוע הסדרים כלכליים, לסמל את הקדושה של הזוגיות, ואת הנאמנות בין בני הזוג. זה גם היה השלב שבו התאפשרה ההתייחדות. רק לאחר הנישואין הקימו בני הזוג את ביתם המשותף. במהלך ימי-הביניים התקרבו שני הטקסים יותר ויותר אחד לשני והיום הם כמובן מתקיימים בטקס אחד ביום החתונה.

בניגוד לחתונות קתוליות שבהן בני הזוג נשבעים להיות ביחד עד שהמוות יפריד ביניהם, ע”פ היהדות אפשר לנתק את הנישואים בתנאים מסוימים. אבל למה להיות שליליים? שיהיה לכולם במזל!

שמלת כלה מחשוף

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative