חתונה בחורף


בימים קרים ורטובים אלו, זה הזמן לדבר על כלות של חורף.

הרבה כלות לעתיד חוששות מחתונה בחורף – מה עושים עם השמלה? אל דאגה, אין צורך בסוודר. האמת היא, שאין הבדל בין כלה של חורף לכלה של קיץ. שמלת הכלה לא משתנות. הטמפרטורה בתוך האולם מאפשרת ללבוש שמלות קלות ונטולות שרוולים.

שמלת כלה בחורף

שרוולים ושאלים

הבעיה היא לפני החתונה – צילומים, מעברים, קבלת פנים במידה והיא בחוץ. לצורך כך יש פתרונות פשוטים – שאלים מחממים, שרוולונים – אלו פתרונות שבאים מעל השמלה ואף משתלבים איתה בצורה מקסימה. שרוולונים יכולים להיות סרוגים או מלייקרה גמישה וגם השאלים יכולים להיות מצמר, סרוגים במגוון דוגמאות.

כלה עם מטרייה

אביזר מקסים שמתאים לחורף הוא המטרייה. מטרייה לא חייבת להיות לבנה או אופווייט – אפשר אדום או סגול. תתייחסי אל המטרייה כאילו הייתה זר פרחים. יש אפילו אפשרות להדפיס על מטרייה ולקבל מטרייה מעוצבת אישית.

צילומים בחורף

בחורף, חייבים לקחת בחשבון שלא כל אתר מתאים לצילומים – היזהרי מבוץ, מים וחול. את הרי רוצה להגיע לחתונה עם שמלה לבנה או או אופווייט ולא מוקה…ואל תשכחי לקחת לצילומים תרמוס עם שתייה חמה ואפילו נעליים להחלפה. תזכרי שמחשיך מוקדם אז צריך להתחיל להתארגן בשעה מוקדמת אם רוצים להספיק להצטלם בחוץ.

והעיקר – גם אם חם בחוץ – ביום כזה תמיד חם בלב. (אי אפשר בלי קלישאה לסיום, לא?)

שמלות כלה 2015

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative