השראות מתאילנד


לאחרונה חזרתי מטיול משפחתי בתאילנד. חוץ מהחופים המדהימים, התרבות המרתקת, השופינג והשלווה המדהימה (נו טוב, תאילנד..) – חזרתי בעיקר נרגשת מעבודת האומנות והבניה העתיקים במקדשים בבנגקוק.

מדהים איך עולם של מירקמים וצבעים ושכבות מתקיים גם בעולם הבניה והפיסול, עולם של אבן וחומר באותה מידה שמתקיים בעולם שלי – עולם של בדים ורכות….

השראות עיצוב

ממש מצאתי בתוך המקדשים המופלאים, המרשימים והסבוכים הללו את צורת העבודה שלי והסגנון שלי בתוך מה שבנו ויצרו התאילנדים לפני מאות ואלפי שנים.

שימו לב איך הם הצליחו בעזרת שימוש בחומרים כמו אבן, קרמיקה וחרס ובעזרת הצבעים והגלזורה ליצור צורות, דוגמאות, שכבות ומרקמים שיוצרים ממש תנועה וזרימה מופלאים כל כך שכאילו לא קשורים לקשיחות החומר.

השראות עיצוב השראות עיצוב

תראו איך בתמונה הזו – רואים רקע של קרמיקות ולפניה דוגמת פרחים במוזאיקה המובלטת על פני ובזכות הרקע – זהו בדיוק אותו “משחק” שאני עושה בין אפליקציות על רקע בדים ותחרה במירקמים שונים. כנראה שבעזרת צורות, תבניות וצבע אפשר לחצות את גבולות החומר…

השראות עיצוב

אחד הדברים המפעימים ממש, הוא האופן בו הם שילבו את הברק בתוך עולם המוזאיקה והגלזורה – בודדה מזהב, מראות זכוכית מבהיקות וגוני כסף – ויחד עם כל אלו – משחקי אור וצל מופלאים היוצרים אפשק שונה בכל שעה משעות היום. התאילנדים פשוט רתמו את הטבע לתוך יצירת האמנות שלהם – וכיוון שהשמש היא חלק מהצבעוניות והברק – היא משנה את הצבעים לאורך היום: בבקר – ירוק, בצהריים – זהב ובערב – כסוף.

זו היתה גדולתם של אמני העולם השין – הם פעלו בתוך הטבע ובתוך האלמנטים והפכו את פלאי הטבע לחלק מהיצירה האנושית – שיר הלל מושלם לאלים.

השראות עיצוב השראות עיצוב

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative