השמלות והכלות. אביב-קיץ 2014


יותר מחצי שנת 2014 מאחורינו ועמה ההתרגשות הגדולה של השקת הקולקציה החדשה והכלות הראשונות שכבר הספיקו ללבוש את השמלות ביום הגדול. טעימה קטנה מהשטח – המקור והתוצאה. ראו בעצמכם.

שמלת כלה סאקורה

שמלת תחרה ייחודית שלוקחת השראה מפריחה והטבע. התחרה העדינה יוצרת ציור אסימטרי במחוך וממשיכה את הזרימה בחצאית האלגנטית. שמלה מחטבת ומחמיאה עם מחשוף לב חושני וגב פתוח, אבל לא יותר מדי.

שמלת כלה סאקורה - קולקציית 2014

שמלת כלה סאקורה – קולקציית 2014

שמלת כלה סאקורה - החתונה של לירז וחניאל

מימין – לירז וחניאל המקסימים בסטודיו תמרה לפני החתונה. משמאל – צילום לפני החתונה.

שמלת כלה אנה

הקלאסיקה במיטבה – שמלת שיפון קלילה ונשפכת בגזרה אסימטרית מחמיאה. משחק טקסטורות עדינות בחלק העליון ובכתפיות הדקיקות, מחשוף לב עגול וחושני – שלמות, פשטות ותחכות בכל פרט קטן.

שמלת כלה אנה

מימין – תמונה מהחתונה של טל. משמאל – שמלת כלה אנה מקולקציית 2014

שמלת כלה אושר

שמלת שיפון רומנטית וקלילה בגזרת A מחמיאה ונשפכת. שמלת כלה מעוצבת בקוים מקיים עם עיטורים עדינים בחלק העליון, כתפיות ספגטי דקיקות וחגורה מבריקה במותן גבוה.

שמלת כלה אושר

מימין – שמלת כלה אושר מקולקציית 2013. משמאל – תמונה מהחתונה של רננה.

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative