הינומה לכלה


התאמת ההינומה לשמלה – כלל האיזון.

ההינומה היא כנראה הפריט הכי מרגש. כשאת מודדת פעם ראשונה הינומה אז נופל האסימון שאת באמת מתחתנת. וכמה אנחנו רוצות שזו תהיה הינומה מדהימה, הרי איתה אני עומדת מתחת לחופה אותה ירים בחיר לבי רגע לפני שיהפוך לבעלי.

הינומה לכלה

איך בוחרים את ההינומה הנכונה?

הכלל החשוב כמו בהרבה דברים שקשורים ליום הזה – איזון. לא לחפש הינומות מפוארות מתחרות יקרות שפשוט לא יתאימו לשמלה ויהפכו את המראה הכללי למוגזם. אם השמלה שלך מפוארת ועם תחרה – תבחרי בהינומה הפשוטה ביותר והנקייה ביותר. אם השמלה שלך פשוטה, בקווים נקיים וללא תחרה – תבחרי דווקא בהינומה ארוכה ועשירה.

הינומה לכלה

תמונות נלקחו מ-www.pinterest.com

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative