גם כשאת כלה – זו את


אל תנסי ביום הזה להיות מי שאת לא.

להיות מושלמת. הכי שאפשר, נכון? האיפור, הציפורניים, השיער, העקבים – כמו תמונה ממגזין. אבל זכרי, ביום הזה את לא מדגמנת לעמוד שער את עדיין את, אולי זוהרת יותר – אבל את. וכדי לשמור על עצמך, תנסי לא לצאת מעצמך ביום חתונתך.

לא בטוח שיום החתונה הוא הזמן לעשות דברים שמעולם לא עשית בכל שנותייך – ציפורניים מלאכותיות, עקבי סטילטו, תוספות בשיער או בלונד פלטינה. אל תנסי ביום הזה להיות מי שאת לא, אחרת את עלולה למצוא את עצמך מרגישה לא בנוח גם פיזית, וגם קצת בתחפושת במקום שמלת כלה.

שמלת כלה עם כתפיות

 

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative