שמלת כלה אמילי

סגנון ספרדי הוא לאו דווקא הסגנון שמאפיין את העיצובים שלי, אבל לפעמים הבדים מספרים לי את הסיפור שלהם בעצמם. ברגע שראיתי את התחרה המקסימה הזו הבנתי שאני חייבת לעשות ממנה שמלה שבה יראו את הנפילה של התחרה, את האווריריות שלה ואת העושר שלה. מיד ראיתי בעיני רוחי את השכבות של הבדים שנופלים זה על זה ומשתקפים זה בזה והייתה תנועה במראה הזה. ראיתי את אותה רקדנית פלמנקו רוקדת בכיכר עיר ספרדית ואותה רקדנית היא שהביאה לעיצוב הסופי של השמלה. מתוך המחול, התנועה והתחרה נרקם לו סיפור אהבה ספרדי.


| בחזרה ל  |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


One Response to שמלת כלה אמילי

  1. איילה

    היה לי חלום – תמיד רציתי שמלת כלה בסגנון ספרדי כמו רקדנית מיוחדת. תמרה – הגשמת לי את החלום בגדול. השמלה הזאת מהממת והשאירה את כל האורחים המומים. הקלילות שלה והצורה ישבו לי על הגוף כל כך טוב שיכולתי לפזז במשך כל הערב מבלי להרגיש לא בנוח. תמרה – את אלופה, מקצועית ומדהימה.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative