שמלת כלה רות

זו שמלה שממש מרגשת אותי. ברגע שנגעתי בבד בפעם הראשונה כבר ראיתי את הסילואט של השמלה בראש: שמלה ארוכה על קו הגוף, שמלה שעוטפת את הגוף. הבד הזה העלה בי מיד זיכרון של השמלות של סבתא שלי מתמונות שחור-לבן בימי קיץ. הזיכרון הזה הוא שהוביל אותי לשלב בשמלה את כל האלמנטים שבה – אפליקציות,  פנינים וכתפיות מפוארות. האלמנטים אולי מפוארים אך השילוב ביניהם הוא מאופק. השילוב הזה הוא מה שנותן לשמלה את האצילות האלגנטית של סבתא שלי בצעירותה. זו שמלה שהתכשיטים כבר בתוכה ואינה דורשת תכשיטים נוספים. זו שמלה שמצליחה לרגש אותי בכל פעם מחדש.


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "בין ערביים" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


One Response to שמלת כלה רות

  1. נאווה

    השמלה המושלמת! איזה יופי של תחרה שנשפכת לאורכה של השמלה עד לרצפה, עדינות, עיטורים עדינים במותן. פשוט יפיפייה. תודה לך תמרה על העזרה במציאת והתאמת השמלה. הרגשתי כל כך מדהים בערב חתונתי והתודות הן לך!!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative