שמלת כלה רותם

השמלה הזו בולטת בקולקציה עם הגלאם שלה. שילוב מקסים של בדים מנצנצים ואפליקציות, יוצרים מראה קלאסי ונקי שמייצג זרימה, תנועה, רוך ונשיות. זוהי הנסיכה הנוצצת כפייה.

שמלת כלה שהיא כולה רומנטיקה כובשת. שכבת בדי השיפון הקלילה יוצרת קו אוורירי נוסף אשר כאילו מרחף מעל גזרת השמלה, יוצר צורת מעטפת בחלק העליון, מוסיף קצת נפח בחצאית וזורם בחופשיות לכל האורך עד למטה כמו רוח רעננה. שכבה נוצצת נוספת של בד יוקרתי מציצה מתחת לשיפון השקוף ומוסיפה עומק ושיקיות למראה שמלת הכלה. אפליקציות פרחים תלת מימדיות מרהיבות מעטרות את מחשוף ה-V העמוק ומוסיפות לסיפור כולו ניחוח מתוק של טבע, חגיגיות והתחדשות.


| בחזרה ל שמלות כלה קלאסיות |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative