שמלת כלה רוני

שמלה רומנטית ויוקרתית עשויה בד ברקמה עדינה בגוון פנינה, בגזרה עם חיתוך גבוה המדגיש את המותן ויוצר אפקט של גוף ארוך וצר הגורם לכלה לחוש אצילית באמת.


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "בין ערביים" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


2 Responses to שמלת כלה רוני

  1. נעמה

    שמלה מדהימה ביופייה, תחרה גדולה ואיכותית, חלק תחתון נשפך ויוצר צורת A מושלמת. כל פעם שאני מסתכלת על תמונות החתונה שלי אני מתרגשת מחדש מהשמלה הזאת, תודה רבה לך תמרה שידעת להתאים לי את השמלה בכזאת מקצועיות ואבחנה של מה שאני צריכה. תודה על העזרה והסיוע בהכל. עשית את ערב חתונתי לערב שלא אשכח בחיים.
  2. נירה

    מהרגע שמדדתי את השמלה ידעתי שזאת השמלה שבה אתחתן. תחרה יפיפיה ועדינה, השמלה יושבת על הגוף בצורה מושלמת, מציגה את מה שצריך להראות ומסתירה את מה שצריך להסתיר. בחירת השמלה הפכה לחוויה מדהימה עבורי ובעיקר בזכותך תמרה, ובזכות הצוות הנפלא. תודה על הכל, הרגשתי מדהים ועד היום כולם מדברים על החתונה ועל השמלה כמובן.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative