שמלת כלה ענבר

במבט ראשון נדמה שענבר עשויה שני חלקים, אך זוהי למעשה שמלת כלה ייחודית, עשירה ואלגנטית, שאשליית 2 החלקים יוצרת עניין וניגודיות בין העושר הרב לבין הסגנון הכפרי והפשוט ובזה סוד קסמה.
השמלה עשויה תחרה מעוטרת חרוזים ורקמות ומשולבת בחצאית נשפכת בקו נקי הנופלת על הגוף בקלילות ובטבעיות.


| בחזרה ל שמלות כלה – קולקציה "גן העדן" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


One Response to שמלת כלה ענבר

  1. אלה

    אל תמרה הגעתי דרך המלצה של חברה שעיצבה אצלה שמלה בשנה שעברה. אני אדם קשה מאוד אבל תמרה הצליחה לחדור ללב שלי בקלות. איזו מקצוענית, תותחית!!! רציתי שמלה קלילה אבל עם טוויסט והשמלה הזאת עשתה את זה בגדול – הרגשתי לגמרי נוח לרקוד, לפזז ולהשתולל כל הערב והכל בגלל השמלה שתמרה עיצבה לי. אין לי מילים – פשוט אהבה!!!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative