שמלת כלה סנסה

בהשראתה של סנסה, גיבורת הסדרה “משחקי הכס”, גם השמלה עוצמתית ומפתיעה. זוהי שמלה מיוחדת, אצילית ונשית, שמשלבת תמימות וכוח. באמצעות תחרות מיוחדות, בד נקודות

רומנטי עם מעט שקיפות. זוהי נסיכה ששואפת להגיע רחוק.

שמלת כלה סנסה מעוצבת בהשפעת סגנון הוינטאג’ שמביא איתו משב רוח נוסטלגית ומתוקה. גזרת השמלה נשפכת בחצאית A ומחמיאה מאוד לכל כלה, שרוולים ארוכים האסופים בקצה יוצרים מראה מלכותי. הצווארון הגבוה האצילי והתחרה הרקומה המרהיבה מעטרים את החלק העליון. זו היא שמלת כלה מתוחכמת ואלגנטית, שיכולה להתאים גם לכלות שמעדיפות מראה קצת יותר צנוע. העיצוב הייחודי והגזרה הנוחה של שמלת הכלה הופכים אותה למושלמת עבור החתונות בטבע באווירה כפרית פסטורלית, אירועי בוטיק בלוקישן לא שגרתי, אבל גם לחתונות אורבניות.


| בחזרה ל שמלות כלה גזרת A |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative