שמלת כלה נעמה

שמלה מאוד נשית בעיצוב מינימליסטי עשויה בד תחרה עדין ודקיק במיוחד המוסיף למראה המעודן של השמלה שמצד אחד היא מאוד קלאסית אך מצד שני ניכרת בה ההשראה הכפרית-פולקלוריסטית. הרקמה הייחודית בחלקה העליון של השמלה תורמת לאופן בו השמלה מחטבת את הגוף, הקווים זורמים עם הגוף ועם השמלה ומוסיפים למראה הנשי והטבעי.


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "פיית היער" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


2 Responses to שמלת כלה נעמה

  1. רינת

    נכון מאוד שעכשיו חורף אבל אני תמיד ידעתי שלא משנה באיזה עונה אני אתחתן השמה שלי תהיה קלילה, רקומה ועם כתפיות. אצל תמרה מצאתי בדיוק את כל מה שחיפשתי בשמלת כלה ועוד יותר. תמרה ונטשה מקסימות ונתנו לי הרגשה כל כך טובה. תמרה עיצבה בשבילי גם עליונית תואמת כדי שלא אקפא מקור והייתה כל כך מקצועית. תודה לך תמרה על הכל!!!
  2. כרמית

    החלק של לבחור שמלת כלה היה החלק שהכי פחדתי ממנו בכל מה שקשור לחתונה כי חשבתי שבכל שמלה שאבחר ארגיש בתחפושת ולא בנוח. עד שנכנסתי לסטודיו של תמרה. פתאום בין הקטלוגים שמלות כלה נראו לי כמו הדבר הכי יפה בעולם, אחת אחת. מהר מאוד מצאתי את השמלה היפה ביותר שיכולתי לדמיין והיה לי ברור שעם השמלה הזו אני מתחתנת! למרות שזה היה המקום הראשון והיחיד שהגעתי אליו, לא היו התלבטויות! בהמשך גם גיליתי כמה היא ונטשה מדהימות בנועם שלהן, במקצועיות, בכישרון, בדיוק ובהקשבה. התהליך היה תענוג והתוצאה הייתה מושלמת! המחמאות לא מפסיקות! הן פשוט אלופות! מומלץ, מומלץ, מומלץ!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative