שמלת כלה מיטל

כשרומנטיקה ותקופתיות פוגשים עכשווי ומוקפד נולדת שמלה קלאסית עם טוויסט. זו שמלה על זמנית עם אמירה, כוח ונועזות שמצוירת על הגוף באמצעות ריקמות עשירות. זו שמלה ייחודית ואלגנטית. זוהי נסיכה מורכבת ומסקרנת.

שמלת כלה סופר רומנטית בניחוח עדין ואצילי של פעם ואווריה כפרית. מבנה השמלה משלב חצאית קלילה של שכבות הנשפכות בגזרת A בחופשיות וחלקת עליון שכולו רקמה גאומטרית גדולה ומרשימה, סגור מקדימה ופתוח מאחורה במחשוף גב אלגנטי וחושני. שמלת כלה מעוצבת בהשפעת הסגנון הבוהמייני שכולה חופש, קלילות ורומנטיקה.


| בחזרה ל שמלות כלה קלאסיות |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative