שמלת כלה ליאור

שמלה שמצליחה להביא עוצמה ואצילות כאחד. זהו שילוב הרמוני של רקמה בעבודת יד עשירה, שיפון זורם, נצנוץ קל וגב חשוף שביחד מייצרים תחושה נקיה ויוקרתית. זוהי הנסיכה האצילית.

הקוים הנקיים של שמלת ליאור גורמים לה להיראות שמלת כלה פשוטה במבט הראשון. ואילו מי שתלבש אותה תרגיש מלכה, אלגנטית ואצילית, שילוב של נוחות מקסימלית, חושניות ועוצמה נשית. החצאית החלקה הנשפכת מלטפת את הרגליים, מסתירה וחושפת ברמזים את קווי האגן. המחוך ההרקום והחצי שקוף יוצר ניגודיות מושלמת כנגד החצאית. גזרת ה-V המעוגלת מעט של המחשוף הקדמי, הגב הפתוח הסקסי והכתפיות הדקות, מקבלים טיפול קפדני ומדויק של עיטורי רקמה וחריזה יחודיים, מעט מנצנצים בדיוק מושלם. זו היא שמלת כלה קלאסית עם הרבה אופי.


| בחזרה ל שמלות כלה - הדגמים האהובים |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative