שמלת כלה יעל

סוד היופי של הדגם המקסים הזה טמון בבד הקרושה המיוחד שנשפך על קווי הגוף ויוצר מראה נקי ואצילי במיוחד. דגם עדין שקשה לשכוח.


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "בין ערביים" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


2 Responses to שמלת כלה יעל

  1. רבקה

    שמלת חלומותיי!! יפיפייה, עם המון תחרה עדינה כמו של פעם, נגיעות של וינטאז’ כמו שתמיד חלמתי. אני ממליצה לכולכן להגיע לסטודיו של תמרה, בטוחה שכל אחת תמצא את מבוקשה והכי חשוב תמצא יחס ועזרה בכל תהליך הבחירה ועד ליום המיוחל.
  2. רונית טל

    שמלת כלה יעל היא בדיוק השמלה עליה חלמתי, שמלה ארוכה מבד קרושה ארוך שנשפך על הגוף. השמלה הייתה מרשימה מאוד והתגובות מצד המוזמנים לחתונה היו מעולות! ממליצה בחום על סלון הכלות של תמרה בכפר סבא.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative