שמלת כלה ז’קלין

שמלה עם נגיעות וינטג’ בהשראת שנות ה – 20 המופלאות. השמלה בסגנון בלוזון עדין מורכבת מ 2 חלקים: חצאית חלקה וחולצת בלוזון עשויה תחרה בעלת מירקם מאוד מיוחד הנותן לה את אווירת הווינטג’ המעודנת. הקונטרסט בין שני חלקי השמלה יוצר מראה יוקרתי, מוקפד, סקסי ובעיקר אחר.

 


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "פיית היער" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


One Response to שמלת כלה ז’קלין

  1. עמית

    תמרה!!! אני כל כך שמחה שמצאתי אותך אחרי שיטוטים לא מעטים באינטרנט ובין מעצבי שמלות. השמלה הזאת היא בול מה שחיפשתי – שני חלקים מנוגדים האחד לשני שיצרו שמלה מושלמת. היא הכי נוחה שיש ויש לה אפקט וואו מגניב ביותר. תמרה ונטשה אדירות, מקצועיות ויודעות בדיוק איך גוף של אישה מתנהג וצריך להיראות. אני בהחלט כלה סופר מרוצה.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative