שמלת כלה דיינריס

בהשראתה של דיינריס, גיבורת הסדרה “משחקי הכס”, גם השמלה מלהיבה ומרתקת. השילוב הנדיר של בד רקום ומחורז, שרוולים נשפכים וגב במפתח מיוחד, מייצרים ניגודיות הרמונית עם החלק התחתון שמשוה לשמלה מראה אצילי ועוצמתי. זוהי אם הדרקונים חסרת הפחד.

שמלת כלה שכולה עושר של תחרה. טקסטורות מרהיבות של רקמות פרחים, עיטורים גאומטריים ותחרת נקודות פוגשים זה את זה בחגיגיגיות ועדינות במפגשים מוקפדים של חריזה ותפירה איכותית ויוצרים שכבות של משחקי שקיפות ברמות שונות.


| בחזרה ל שמלות כלה גזרת A |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative