שמלת כלה ג’קי

השמלה הקלאסית האולטימטיבית – סקסית, מחמיאה, מורכבת, מסקרנת. שמלת כלה ג’קי היא משחק של חיתוכים ייחודיים מחמיאים, משחק בין שקוף ואטום, מחשופים עמוקים אך עדינים. בכל אלו משולבות אפליקציות עבודת יד, כתפיות עדינות ושובל נשפך.


| בחזרה ל שמלות כלה – קולקציה "גן העדן" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


2 Responses to שמלת כלה ג’קי

  1. עינת

    תמרה, היה לי עונג גדול ואושר ענקי למצוא אצלך בסטודיו את שמלת הכלה שחלמתי עליה כל חיי. כשנכנסים אל הסטודיו של תמרה קורה קסם – נכנסים לארץ אחרת מלאה בסיפורים מדהימים וההרגשה חמה ונעימה. תמרה מקצועית מאוד וכשראיתי את שמלת הכלה “ג’קי” מדדתי אותה באופן מיידי ובחרתי בה. תמרה ליוותה אותי ואת אחותי (שגם לה היא עיצבה שמלת ערב) עד הרגע האחרון ונתנה לנו הרגשה מעולה ומושלמת. השמלה לא איכזבה והאפקט שלה היה וואו אמיתי. ממליצה על תמרה מאוד – בואו, תראו, תתרשמו ותזכו לפינוק אמיתי מהאגדות.
  2. סיגל

    שמלת כלה פשוט קסומה ומושלמת. תמרה אלופה ומקצועית, יחס חם ומדהים קיבלתי אצלה והיא תפרה לאמא שלי ולאחותי גם את השמלות ערב. אני כל כך מרוצה ושמחה שהגעתי אלייך – אלופה!!!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative