שמלת כלה אלמוג

קלילות ודיוק שיחד יוצרים גזרה נשית ונוצצת. באמצעות אפליקציות שזורמות בטבעיות מהחלק העליון לחלק התחתון, נוצרת הרמוניה קסומה ומרגשת. עבודת יד שמלטפת את הגזרה הנשית עם מחשוף עמוק וכתפיות דקות. זהו סיפור של נסיכה המחוברת לאנרגיה זורמת.

אלמוג היא שמלת כלה עדינה, קלילה ואוורירית אשר מצד אחד שומרת על המראה הקלאסי והאצילי ויחד עם זאת משדרת משהו נועז וחושני. מחשופים עמוקים חשופים (קדמי ואחורי) יחד עם משחקי שקיפות בדי התחרה הרקומים יוצרים ניגודיות מרתקת אשר מתקיימת לצד גזרה נסיכותית מסורתית של בדי שיפון נשפכים.


| בחזרה ל שמלות כלה קלאסיות |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative