שמלת כלה אודרי

שנות העשרים העליזות קמות לתחיה בשמלת כלה מדגם אודרי. השמלה, בסגנון רטרו בהשראת “גאטסבי הגדול” ורוח התקופה כולה, משלב אפליקציות ועבודות יד נהדרות בשמלת תחרה בעלת גב חשוף וחושני. השמלה יושבת על קווי המתאר של הגוף וזורמת איתם בקלילות.


| בחזרה ל שמלות כלה – קולקציה "גן העדן" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


3 Responses to שמלת כלה אודרי

  1. מרינה

    מקצועיות מושלמת ותשומת לב – תמרה את אלופה!!! ממליצה בחום ובאהבה גדולה על תמרה. שמלת כלה מדהימה עם שיק אמיתי והרגשה נוחה וקלילה. עברתי אצל תמרה חווייה כל כך טובה ומתקנת אחרי שהייתי אצל כמה מעצבים אחרים ואצלה קיבלתי יחס, מקצועיות והכי חשוב – ליווי בלתי פוסק עד החתונה ואפילו אחרי. תודה לך תמרה, ממליצה עלייך מאוד!!!
  2. לירון

    תמרה ונטשה המדהימות, אין עליכן – חווייה בלתי נשכחת לטובה בלבד. ליוויתן אותי מהיום הראשון שכף רגלי דרכה בסטודיו ועד לרגע האחרון עם כל הטאצ’ אפים האחרונים לפני האירוע. השמלה הייתה מהממת והמחמאות בלי סוף, אני הרגשתי כל כך טוב בשמלת הכלה הזאת ולא רציתי להוריד אותה ממני. תודה רבה לכן על הכל מעומק הלב שלי.
  3. שני

    שמלת כלה מדהימה, כמה חיפשתי שמלת כלה בסגנון רטרו שיק כזאת ואצל תמרה מיד מצאתי את כל מה שרציתי. קיבלתי יחס חם ומדהים בכל פעם שבאתי גם עם השגעונות שלי. תמרה הקשיבה לכל מילה ועזרה לי להגיע לשמלה המופלאה הזאת. אין על תמרה – אלופה!!!!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative