שמלות כלה – קולקציה “בין ערביים”

[product_category category=”שמלות כלה 2011″ columns=”4″ per_page=”20″] שמלות כלה 2011

קטלוג שמלות כלה בעלות עיצוב ייחודי ואלגנטי בסגנונות שונים: שמלות קלאסיות, רומנטיות, כפריות, וינטאג’. שמלות כלה ארוכות וקצרות בגזרות צמודות או נופלות בשילוב תחרה.

שמלות כלה 2011

כמעצבים, חושבים על שמלה ועל בדים, אבל בקולקציה זו קודם כל חשבתי על הכלה, אותה כלה שתלבש את השמלה. בקולקציה הזו היה לי חשוב לעצב שמלות מעניינות, ייחודיות, שמחמיאות לגוף האישה, לגוף הכלה.

היה לי חשוב שהכלות שילבשו את השמלות של הקולקציה ירגישו נפלא בתוך השמלה שלהן ולכן גם ירגישו נפלא בתוך הגוף שלהן ביום הגדול שלהן. הקולקציה הזו היא קולקציה שבמרכזה עומדות – נשיות, רכות ועוצמה.

עיצוב הקולקציה

עשיתי שימוש בבדים רבים ושונים, שמזכירים לי תקופות שונות ומקומות שונים, אך בכולם יש רוך ותנועה. הקולקציה מגוונת – יש שמלות שנראות נושמות, יש שמשדרות יוקרתיות, יש שמלות שיש בהן נגיעות של תרבויות אחרות (למשל, תרבות יוון בדגם ילנה, או ניחוח צרפתי בדגם נועה ומחול ספרדי בדגם אמילי…)

ההשראה

עיקר ההשראה של השמלות בקולקציה הזו היא תקופתית, בעיקר משנות ה- 30, 40 ו- 50 של המאה הקודמת. זו בדיוק התקופה בה החל הפמיניזם, והחל השחרור של האישה ממחוכים. הקולקציה הזו היא חזרה לנשיות ולחושניות של אותה אשה משוחררת. זו קולקציה שמעזה לפרוץ גבולות – בשילובי הצבעים, באלמנטים המשולבים בשמלות, בטקסטורות של הבדים.

הגזרות

בגלל שגוף האשה עומד במרכז הקוקלקציה, יש בה מיגוון גזרות השונות מאוד זו מזו, כך שיוכלו להתאים לגוף הנשי על קימוריו ופיתוליו – כל אשה והגוף שלה והגזרה המתאימה והמחמיאה לה ביותר. כל אחת תוכל למצוא בקולקציה הזו את השמלה שלה.
ועדיין, הקולקציה משמרת את הסגנון העיצובי המאפיין את הסטודיו – קווים רומנטיים, אציליים, נקיים וקלאסיים.

קולקציות שמלות כלה

 • שמלות כלה 2016

  חלום בשחור לבן

 • שמלות כלה 2015

  פיית היער

 • שמלות כלה 2014

  חוויה אורבנית

 • שמלות כלה 2013

  אושר טבעי

 • שמלות כלה 2012

  זוהר של פעם

 • שמלות כלה 2011

  בין ערביים

 • שמלות כלה במבצע

  TAMARA OUTLET


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative