שמלת כלה – אורלי

תמונות החתונה של אורלי ועודד – שמלת כלה ילנה.

המלצת הכלה

כשהתחלתי לחפש שמלת כלה ממש לא היה לי כיוון, רק ידעתי שאני רוצה משהו זורם ועדין, כמובן לא נפוח, לא “קצפת” וכו’. תמרה הייתה הראשונה שהגעתי אליה. היא הייתה ממש מקסימה, ישבה איתי והתאימה לי מספר דגמים. כל שמלה הייתה יפה, מיוחדת והתאימה לי גם לאופי וגם לגוף. אבל… החלטתי בכל זאת לעשות את הסיבוב המסורתי בדיזינגוף כי הרי אי אפשר בלי… לאחר מדידה של שמלות רבות בחלקן מאוד יפות, לא יכולתי לשכוח את השמלה של תמרה. משהו בה שבה אותי וחזרתי אליה. בסופו של דבר השמלה שבחרתי הייתה השמלה הראשונה אותה מדדתי.
מ ד ה י מ ה !!! ווינטג’ יווני כמו שתמרה אומרת – זורמת, נקיה, עדינה, יפהיפיה, קלאסית ונשית וכמובן גם נוחה כ”כ שלא רציתי להוריד אותה אחרי החתונה. לא הפסקתי לקבל מחמאות עליה ועדיין מקבלת… לא יכולתי לעשות בחירה טובה יותר!
בנוסף – תמרה עזרה מאוד ונתנה עצות בנוגע לספקים אחרים לחתונה. את הנעליים לחתונה קניתי בהמלצתה אצל “ארו” בדיזינגוף, היא נתנה עצות בנוגע לשיער ואיפור וכמובן שגם קיבלתי ממנה הינומה, של לחופה ועגילים מקסימים.
לסיכום, אני חייבת לציין את המקצועיות של תמרה ונטשה – מקפידות עד הפרט האחרון, עשו לי שינויים בשמלה בדיוק כמו שרציתי עם המון סבלנות ואהבה, הקשיבו לי והיו הכי מקסימות שאפשר!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative