שמלות כלה

077-9979877

שמלת כלה נטע

דגם נטע הוא שמלה לנסיכות שגדלו – רומנטית,  אלגנטית,  נשפכת ועם כל האלמנטים הנכונים. אני מכירה ילדה אחת בת חמש שלא רק חולמת להיות נסיכה, אלא בטוחה בכל יום ויום שהיא באמת נסיכה ולכן קראתי לשמלה נטע.  לחיי הנסיכה שבכל אחת מאתנו.


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "זוהר של פעם" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877


המלצות


2 Responses to שמלת כלה נטע

  1. רוני אביב

    לפני קצת יותר מחצי שנה כשחיפשתי סלון כלות באיזור השרון נכנסתי לסלון של תמרה והופתעתי לטובה! השמלה שהמלצתן לי הייתה משגעת! המחמאות היו מדהימות והשירות פשוט נפלא. אני ממליצה לכל אחת שמחפשת שירות מחבק ללכת לתמרה בכפר סבא.
  2. מאור

    התחתנתי בסוף הקיץ הקודם, מאוד התלבטתי איפה להזמין את השמלה ואיך היא תיראה. דמיינתי שהשמלה שלי תהיה מתחרה ולא חשופה מדי. תמרה ידעה בדיוק מה אני צריכה. התאהבתי בשמרה. הרגשתי מאוד נוח בחתונה וקיבלתי הרבה מאוד מחמאות.
תמליצי על שמלת הכלה

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-9979877 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל פרסום אתרים | עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative