שמלות כלה

077-9979877

שמלת כלה נופר

שמלת שיפון בקווים מאוד נקיים עם טאץ’ רומנטי שמתבטא בזרימה של הבד ובאופן בו הוא נופל על הגוף, בחגורת תחרה מיוחדת וכתפיות ספגטי עדינות. לשמלת כלה נופר גזרה שמחמיאה לכל מבנה גוף ומשדרת נשיות וקלילות. זו היא שמלה עדינה, אוורירית וכיפית מלאת קסם ושמחה.


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "חוויה אורבנית" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877


המלצות


One Response to שמלת כלה נופר

  1. שרית

    אין מספיק מילים כדי לתאר את כמות המחמאות שקיבלתי על השמלה! אתן אלופות! תודה על הנעימות והאכפתיות, הרגשת הביתיות. על כך שנפכתן את התהליך למהנה ומרגש. אין ספק שהיה לכן חלק נכבד בהצלחת האירוע. תודה רבה על הכל!
תמליצי על שמלת הכלה

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-9979877 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל פרסום אתרים | עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative