שמלות כלה

077-9979877

שמלת כלה לולה

לפעמים ההשראה לשמלות מסוימות מגיעה דווקא מתקופות רחוקות שנדמה שהן כל כך רחוקות ולא רלוונטיות. הדגם הזה, לולה – דגם מבד נשפך ונקי, רך ועוטף את הגוף הוא דגם שיש בו ניגודיות. מצד אחד הרכות הזורמת שלו ומצד שני הוא ממש מפסל את הגוף. הניגודיות הזו, תמיד הדהימה וריתקה אותי בפסלים מהתקופה הרומית, שמלה שמגולפת באבן אך מצליחה לבטא רוך ונשיות. בשמלה הזו יש משהו מאוד אצילי, קלאסי. סוג של “השמלה הלבנה הקלאסית” שהיא אחותה של ה”שמלה השחורה הקטנה”. זו שמלה שיש בה משהו קדום, עתיק, ראשוני ששאוב מרומי העתיקה אבל בביטוי עכשווי. זו שמלה שלא מתרחקת מהגוף, אלא מפוסלת עליו ברכות לפי קווי הגוף, כל אחת והקווים שלה. זו שמלה שמבטאת את הכלה שמתאימה לה – נשית, חזקה, קלאסית ואותנטית. זו האישה שהייתה לי בראש, עבורה עיצבתי את השמלה הזו.


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "זוהר של פעם" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877


המלצות


תמליצי על שמלת הכלה

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-9979877 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל פרסום אתרים | עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative