שמלות כלה

077-9979877

שמלת כלה דנה

שמלת הכלה הזו היא התגלמות הרומנטיות הבאה לידי ביטוי בסך מרכיבי השמלה – הבד שלה, העיצוב שלה, העיטורים שלה, הכתפיות, המחשוף, כולם יוצרים יחד מראה רומנטי מאוד אך עכשווי, מראה שהוא WOW אבל לא מוגזם – שילובים וניגודים המאפיינים רבות מהכלות שלנו שרוצות להיות הכלה הכי יפה אבל עדיין להיות עצמן. השמלה עשויה שיפון שנשפך בטבעיות על קווי הגוף באופן מחמיא, תחרה וחרוזים בחזית השמלה היוצרים מותן דקה, כתפיות מקושטות וייחודיות הממשיכות בקו אחד אל הגב המעוצב שהוא גולת הכותרת של השמלה – תחרה שקופה היוצרת תחושה של תכשיט במסגרת.


| בחזרה ל שמלות כלה - קולקציה "אושר טבעי" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 077-9979877


המלצות


תמליצי על שמלת הכלה

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

רח' הכרמל 18 כפר סבא 077-9979877 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל פרסום אתרים | עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative