שמלת כלה אנה

אנה היא השמלה המושלמת מהאגדות – עשירה, אלגנטית וזוהרת. בשמלת כלה מדגם אנה לא צריך תכשיטים – התכשיט כבר שזור בשמלה שהיא תכשיט בזכות עצמה.
השמלה עשויה תחרה איטלקית בסגנון עתיק בשילוב חצאית משי עשירה. זוהר אלגנטי מושלם.


| בחזרה ל שמלות כלה – קולקציה "גן העדן" |

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590


המלצות


3 Responses to שמלת כלה אנה

  1. בת אל - רעננה

    שמלת כלה מאלפת, קלאסית, עדינה, מחיאה ונוחה בטירוף. תמרה מקסימה, סופר מקצועית ודייקנית. תודה רבה
  2. אלינור - כפר סבא

    שמלת כלה כל כך מיוחדת במינה ומלאה בשילובים ומשחקים של בדים וחרוזים – כזו בדיוק שמלת כלה רציתי ותמרה יותר מעזרה לי לכוון אותי. בכל פעם שהגעתי אל הסטודיו תמרה ונטשה קיבלו אותי בחום והתייחסו אליי כמו לנסיכה. הליווי של תמרה היה עד לשנייה האחרונה וגם אחרי – עד כדי כך תמרה אוהבת ודואגת לכלות שלה. ממליצה על תמרה – בואו ותראו בעצמכן כמה מקצועית ומדהימה.
  3. ירין

    תמרה, אני כל כך שמחה שהגעתי אלייך אחרי חיפושים נרחבים – את היית הבחירה הכי נכונה בעולם. כבר באינטרנט ראיתי את השמלה הזאת וידעתי שאותה אני רוצה למדוד. כשהגעתי אלייך לא התאכזבתי לרגע והרגשתי הכי בבית. נתת לי תשומת לב מלאה וגם כשאמרתי לך איזו שמלה אני רוצה הלכת איתי ועיצבת אותה כך שארגיש בנוח. את מעצבת מקצועית בחסד עליון ואני ממליצה לכולן להשקיע את כל המאמצים ולהגיע אלייך ומהר.
המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative