כלה במבחן

בשבועות האחרונים אני רואה הרבה כלות לחוצות ולא רק בגלל החתונה אלא בגלל תקופת מבחנים.

הרבה בנות מתחתנות בזמן שהן סטודנטיות, ולפעמים, בגלל הצעה טובה מהאולם או כל סיבה אחרת מוצאת הכלה את עצמה בשיא ההתארגנות לחתונה דווקא בשיא תקופת המבחנים. איך סוגרים אולם, צלם ובוחרים שמלת כלה תוך כדי התקופה הלחוצה של הלימודים.

מה עושים? 

  • קודם כל, רצוי לסגור עם הספקים המרכזיים ולפנות זמן וראש שקט למבחנים, ולדעת שיש מי שמטפל בסידורי החתונה שלך בזמן שאת לומדת.
  • אפשר לקצר ולייעל את תהליך בחירת הספקים – לקבוע פגישות מראש, עדיף לרכז כמה פגישות מאותו תחום ליום אחד כדי שבסופו כבר ניתן יהיה לקבל החלטה.
  • לפני הפגישות – לצמצם דרך האינטרנט והמלצות באתרי החתונות וככה לחסוך הרבה זמן וללכת על בטוח.
  • חשוב – אל תקבעי פגישה עם ספק לפני מבחן. עדיף מיד אחרי – כדי שתהיה מרוכזת ותוכלי לקבל החלטות קלות ומהירות.
  • והכי חשוב – לדעת לקבל עזרה – אימא, אחות, חברה טובה. להיות מסוגלת לסמוך על מי שקרוב אליך ורוצה בטובתך כדי שתוכלי ללמוד בשקט ולהצליח.
שמלת כלה גרייס

 


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative