שמלת כלה תמר

תמונות החתונה של תמר – שמלת כלה לולה.

המלצת הכלה

השמלה הראשונה שמדדתי לחתונה הייתה אצל תמרה. הראשונה והאחרונה. ביקשתי למדוד שמלה שמצאה חן בעיניי באתר, ומהרגע שלבשתי אותה ידעתי שאני לא צריכה לחפש יותר. אחרי שיחה קצרה עם תמרה היא הבינה בדיוק מה הטעם שלי, והחיבור איתה היה מושלם, מה שהקל עליי מאוד בכל התהליך. כל פגישה הייתה כיף גדול לי ולאמי שהתלוותה אליי, בזכות האישיות המדהימה של תמרה. וכל פעם שהתקשרתי אליה להתייעץ לגבי קניית נעליים או כל דבר אחר היא תמיד פינתה לי זמן ועזרה לי מאוד. בחתונה עצמה הרגשתי מאוד נינוחה וטבעית עם השמלה, ועד היום, חצי שנה אחרי החתונה אני מקבלת מחמאות!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative