שמלת כלה שני

תמונות החתונה של שני ודרור – שמלת כלה שלי.

המלצת הכלה

הגעתי לתמרה אחרי סיבוב ברחוב דיזינגוף, ששם הייתי ב-4 חנויות של “המעצבים הנחשבים” אך לא מצאתי שמלת כלה שבאמת אהבתי. הגעתי לתמרה והיא שאלה איזה סגנון אני רוצה, אמרתי שאני רוצה גב חשוף (ובלי כתפיות שמצטלבות על הגב בצורת איקס), ושכבר מדדתי שמלות בסגנון בחנויות השונות בדיזינגוף. תמרה אמרה לי מה שאף מעצב אחר לא אמר, וזה שאני חייבת איזשהו תמיכה שיחזיק את החזה (היחסית גדול שלי) כמו שצריך לכן זה יכול להיות בעייתי גב חשוף כמו שאני רוצה. בסוף מצאנו דגם שממש ממש אהבתי, והצלחנו לשנות את הגב כך שגם אני אהיה מרוצה עם שמלה עם גב חשוף ושגם תמרה תרגיש בטוחה שיהיה לי נוח עם השמלה וששום דבר לא “יברח”!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative