שמלת כלה של שרון

תמונות שמלת כלה מהחתונה של שרון ויגאל. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

תמונות החתונה של שרון

המלצת הכלה

תודה רבה על השמלה המדהימה. הייתי מאוד לחוצה מפאת קוצר הזמן בו נקבע מועד האירוע ולאחר חיפושים לא קלים ברחובות תל אביב ופתח תקווה, שמחתי למצוא אצלך את שמלת חלומותיי. קלאסית ומתאימה למידותיי כאילו נתפרה במיוחד בשבילי. היה לי נוח ללבוש את השמלה ביום האירוע. רציתי להודות לך ולנטשה המקסימה על היחס המדהים, המדידות והטיפים שנתתן לי. תודה רבה:)

עוד על שמלת הכלה של שרון >>


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative