שמלת כלה של רננה

תמונות שמלת כלה מהחתונה של רננה ודן. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

תמונות מהחתונה של רננה

המלצת הכלה

תודה לתמרה ונטשה על השמלה המושלמת, על כל פרט בה ותודה על האוזן הקשבת. תודה תמרה שידעת כבר מהשניה הראשונה מה אני רוצה ומה יתאים לי והשמלה הראשונה שמדדתי היא השמלה שלקחתי בלי שום היסוס. תודה על הקפדנות היתרה על כל פרט, תחרה וכל חרוז שלא יזוז! תודה על היחס החם, האוהב וההתרגשות- רואים שזה בא עמוק מהלב. תודה לכן על הדיוק והשלמות. תודה לכן שבזכותכן הרגשתי הכי יפה! תודה על שמלה מושלמת ולא פחות חשוב, נוחה!!!!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative