שמלת כלה של ענת

תמונות שמלת כלה מהחתונה של ענת ואלירן והמלצת הכלה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

תמונות מהחתונה של ענת –

המלצת הכלה

עשיתי עבודה מקדימה רבה בחיפוש אחר שמלות כלה באינטרנט, והשמלות של תמרה היו בדיוק מה שחיפשתי – עדינות, מדויקות, לא מוגזמות, ובעיקר יפיפיות. החנות של תמרה הייתה המקום הראשון והיחיד שאליו הלכתי למדוד שמלות. ראיתי באתר שמלה שמאוד מצאה חן בעיני, ובאתי בכוונה למדוד אותה. אבל כבר לאחר דקות בודדות במפגש עם תמרה, היא ציינה בפני שדווקא השמלה הזאת פחות תתאים לי, והתחלנו להסתכל על שמלות נוספות. יחד עם תמרה בחרתי 5 שמלות למדוד, שאחת אחת ישבו בול! ובכל זאת מדדתי גם את השמלה הראשונה שרציתי, ובאמת כמו שתמרה העריכה, היא לא החמיאה לי. זה בהחלט יכול להעיד על העין של תמרה, שיודעת להתאים לכל אחת את השמלה שהכי מחמיאה לגזרה ולאישיות שלה! לאחר התבלטות לא ארוכה במיוחד, בחרתי את הדגם “אושר”, שמלה יפה ועדינה.. המדידות עברו בכיף עם תמרה ונטשה המקסימות, והשמלה קצרה המון המון מחמאות ביום החתונה!


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative