שמלת כלה של נעמה

תמונות שמלת כלה מהחתונה של נעמה ותומר והמלצת הכלה. עיצוב שמלות כלה של הסטודיו תמרה בכפר סבא.

מקום המגורים של הכלה: תל אביב.

מקום החתונה: TERRAקיסריה.

תאריך החתונה: 22/05/15 (חתונה במאי)

המלצת הכלה

לתמרה הגעתי אחרי תלאות דיזינגוף שלא התאימו לי בכלל, כל חנות דרשה ממני לסגור היום כי רק עכשיו יש הנחה. כשפגשתי את תמרה היא ידעה להשרות את הרוגע והנינוחות שאיפיינו את כל תהליך העבודה איתה. היא מיד קלטה אותי, את מה שאני מחפשת וידעה להוביל לכיוונים המתאימים ביותר. הכי חשוב היה שידעתי שאני יכולה לסמוך עליה. בתהליך של כמה מפגשים נוצרה כמו קסם שמלה בדיוק כמו שדמיינתי. בחתונה המחמאות על השמלה לא הפסיקו להגיע והכל בזכותה.


אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

אהבת את השמלות שלנו?

לתיאום פגישה בסטודיו להתאמת שמלה שהיא
פשוט את, מלאי פרטים:או התקשרי: 050-9333-590

המלצות

המלצות על סטודיו תמרה – עיצוב שמלות כלה בכפר סבא. חוות דעת וסיפורים של הכלות המאושרות אשר בחרו ללבוש לאירוע החתונה שמלת כלה שהיא פרי יצירתה של מעצבת שמלות כלה מופלאה, מנוסה וכישרונית אשר מאזינה לקול הפנימי של הכלה ומבינה את צרכיה ורצונותיה.

עיצוב שמלות כלה

הדרך המופלאה שעוברות שמלות הכלה עד שפוגשות את הכלה המאושרת, התהליך המרגש שהמעצבת והכלה עוברת יחד מרגע בחירת השמלה. בסוף תהליך העיצוב מתקבלת שמלת כלה יפהפייה שמבטאת אותך, תהיה כמו שדמיינת אותה בחלומותיך ויותר.

אודות

בבסטודיו TAMARA הדרך לשמלה עוברת דרכך. לא תציצי אצלנו בשמלות התלויות על הקולב, ותאמרי "מצאתי" אלא תתחילי את התהליך דווקא בפגישה אישית עם תמרה, המעצבת. תמרה מאמינה שהשמלה הנכונה משקפת את האישיות של הכלה, את היופי הפנימי

Open chat

רח' הכרמל 18 כפר סבא 050-9333-590 Ⓒ כל הזכויות שמורות לתמרה - עיצוב שמלות כלה
שמלות כלה - Tamara | המלצות | מדיניות פרטיות | הצהרת נגישות
קידום ופרסום בגוגל עיצוב אתרים: סטודיו Feel Creative